Zaloguj się!

Aktualnie

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj269
Tydzień794
Miesiąc 4224
Wszystko529437

MOD_VCNT_USERONLINE


VCNT - Visitorcounter

UWAGA ! Zakręcamy wodę.

Jak widać  zima, choć powoli, dobija się do nas nieubłaganie. Miejmy nadzieje, że nie będzie sroga.Czas zabezpieczyć roślinki wrażliwe na mróz. Najważniejsze jednak to zabezpieczenie instalacji wodociągowej w swoich domkach. Informujemy więc,że       w sobotę 24 listopada od godz. 12:00 zamykane będą główne zawory doprowadzające wodę do naszych działek.
                                                              Zenon Paduch-Prezes SO ROD "Maciejak"

Kiedy zamknięcie wody ?

                     woda kran1          woda kran1
W związku z pytaniami o termin zamknięcia wody informujemy,że aktualnie trudno określić konkretną datę.Tym bardziej,że są działkowcy, którzy jeszcze spędzają weekendy na swoich działkach. Proszę śledzić prognozy pogody.Jak na razie temperatury są plusowe. Gdy tylko będzie to konieczne wodę zakręcimy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by,niezależnie od tego czy woda jest zakręcona czy nie,każdy działkowiec już spuścił wodę ze swojej wewnętrzej instalacji wodnej i zabezpieczył ją przed skutkami mrozu. Nie ma tu chyba większego znaczenia, kiedy zakręcona zostanie woda na głównych zaworach. W przeciwieństwie do odkręcania wody.Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem przekazujemy informacię dając Wam mozliwość sprawdzenia czy po okresie zimowym jest wszystko OK. W tym przypdku wskazana jest obecność na swojej działce.
                                        Za Zarząd SO ROD "Maciejak" -Zenon Paduch

"Świńskiej sprawy" cd.

Jak z pewnością wiecie nadal nie jest rozstzrygnięta sprawa dot. zgody na przemysłową hodowlę świń w Potrzanowie.Obecnie trudno wyrokować jaki będzie finał trwającyego w tej sprawie sporu pomiędzy inwestorem z jednej strony a członkami Stowarzyszenia Natura Potrzanowo i wspierających je mieszkańcami Potrzanowa oraz użytkownikami Rodzinnych Ogrodów Działkowych w okolicy.Obecnie w tej sprawie Burnistrz Miasta i Gminy Skoki wydał Obwieszczenie o udostępnieniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Potrzanowo. 12 września 2018r. na godz. 16:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach w sali konferencyjnej zaplanowana została publiczna dyskusja na ten temat.Zachęcam zainteresowanych "Maciejaków" do udziału w tym spotkaniu.Szczegóły poznasz klikając poniżej.
    

                                                      Zenon Paduch-Prezes Zarządu SO ROD "Maciejak"

Opłaty ogrodowe 2018'

W dniu dzisiejszym na tablicy ogłoszeń przy baraku na terenie Ogrodu umieszczone zostały tabele z wykazem bieżących i zaległych opłat. Taka sama tabela umieszczona została na naszej stronie w zakładce Konto Bankowe-Opłaty. Zarząd Stowarzyszenia bardzo prosi o terminowe wpłaty. Szczególnie apelujemy do tych działkowców, którzy swoje zobowiązania mają bardzo przeterminowane. W wykazie nie są uwzględnione wpłaty dokonane po 30 września br.
                                           Za Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"
                                                                   Zenon Paduch

Aktualny wykaz opłat.

 Drogi "Maciejaku" w zakładce menu Konto Bankowe-Opłaty jest nowy wykaz opłat (opł.ogrodowa, en.el. oraz woda) zaktualizowany w/g stanu na 31 lipca br. Pomimo, że termin płatności I raty opłaty ogrodowej minął 30 czerwca kilknastu działkowców uznało, że ich ten termin nie dotyczy. Zaległość ta to niemal 10 tys.zł. Mam nadzieję, że do końca sierpnia wszystkie zaległości wreszcie zostaną uregulowane. Ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych daje narzędzia i to bardzo drastyczne, by skutecznie zobowiązania wyegzekwować. Zarząd nie chciałby jednak po nie sięgać. Proszę zrozumieć, że Zarząd, w naszym wspólnym interesie, ponosi duże koszty utrzymania Ogrodu. Apelujemy o odpowiedzialne podejście do problemu i płatności uiszczać w terminie.
"Maciejaku"- pamiętaj do 31 sierpnia ureguluj swoje zobowiązania wobec Ogrodu!

                         Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
24 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Zodiak: Wodnik

Copyright © 2019 Stowarzyszenie Ogrodowe Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!