Zaloguj się!

Aktualnie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Wczoraj196
Tydzień503
Miesiąc 5453
Wszystko571558

MOD_VCNT_USERONLINE


VCNT - Visitorcounter

Awaria wody.

W dniu dzisiejszym od godziny 8:00 zamknięty został dopływ wody do większości naszych działek. Ma to związek z usuwaniem awarii w wewnętrznej sieci wodociągowej. Jest nadzieja, że usuwanie awari nie potrwa długo i za kilka godzin pojawi się woda w działkowych kranach.
                                                                 Zenon Paduch-Prezes SO ROD "Maciejak"


Żegnamy Kolegę

Bardzo smutna wiadomość. Zmarł nasz Kolega Michał Kłos. Jeden z najstarszych stażem "Maciejaków". Członek naszego Stowarzyszenia.
 
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak" a także wszystkich "Maciejaków" składam szczere wyrazy współczucia p. Mieczysławie ,
rodzinie i najbliższym.

Pogrzeb odbędzie się w m. Lechlin k/Skoków w piątek 14 czerwca br. o godz.11-tej.

 Zenon Paduch-Prezes Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak" 

Uwaga! Ważna informacja !

Działa już brama nr 1. Wymieniony został cały siłownik wraz z elektroniką. Obecnie można ją otwierać tylko za pomocą pilota. Na dodatek bardzo wolno się otwiera , ale już w najbliższą sobotę ten problem zostanie usunięty.
Od jesieni testowany był moduł umożliwiający otwieranie bramy nr 1 oraz bramy nr 2 za pomocą telefonu komórkowego. Zamontowany został moduł współpracujący z kartą SIM zaprogramowanego nr telefonu, który to właśnie umożliwia. Otwierać w ten sposób bramy 1 i 2 będą jednak mogli tylko Działkowcy, którzy podpiszą stosowne oświadczenie potwierdzające zapoznanie się z zasadami zachowania ostrożności. Część Działkowców już to zrobiła w trakcie Walnego Zebrania. Pozostali proszeni są o kontakt ze mną, by druk takiego oświadczenia otrzymać i wypełniając wskazać jakie ( max.3) numery telefonu będą takie uprawnienia posiadać. Niezależnie od tej nowej możliwości nadal można otwierać bramy tradycyjnymi, posiadanymi przez nas pilotami. Zainteresowanych informuję, że posiadamy je jeszcze w sprzedaży.
W Menu w zakładce Konto Bankowe - Opłaty są już nowe informacje o wysokości opłat oraz terminie ich wnoszenia.
                     Zenon Paduch-Prezes Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak" 

UWAGA ! Odczyty wodomierzy!

Przypominamy, że  w piątek 31 maja mija termin przekazania danych z aktualnych odczytów wodomierzy.

Zarządd SO ROD "Maciejak"

 

UWAGA ! Awaria Bramy nr 1 !!!

Od minionej soboty nie działa Brama nr 1. Jej przyczyną są ślimaki. To nie jest żart. Po rozebraniu mechanizmu sterującego okazało się, że wewnątrz były usmażone dwa średniej wielkości ślimaki bezdomkowe. Dostały się tam przez niewielki otwór sprężynki od wyłącznika krańcowego.Awarię w niedzielę zgłoszono do firmy serwisującej. Uszkodzony moduł sterownika został zamówiony.Miejmy nadzieję,że ta niedogodność szybko się skończy.
                     Zenon Paduch - Prezes Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
26 Czerwca 2019
Międzynarodowy Dzień Zapobiegania
Narkomanii
Imieniny obchodzą
Jan, Jeremiasz, Jeremi, Paweł, Zdziwoj
Do końca roku zostało 189 dni.
Zodiak: Rak

Copyright © 2019 Stowarzyszenie Ogrodowe Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!