Zaloguj się!

Aktualnie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj160
Tydzień997
Miesiąc 3908
Wszystko459586

MOD_VCNT_USERONLINE


VCNT - Visitorcounter

UWAGA !!! Zakręcamy wodę !!!

                        woda kran1          woda kran1

Jak widać, zima dobija się do nas nieubłaganie. Miejmy nadzieje,że nie będzie sroga.Czas zabezpieczyć roślinki wrażliwe na mróz.Najważniejsze jednak to zabezpieczenie instalacji wodociągowej w swoich domkach. Informujemy więc,że        w niedzielę 10 grudnia pomiędzy godziną 12:00 a 13:00 zamknięte zostaną główne zawory doprowadzające wodę do naszych działek.
                                                              Zenon Paduch-Prezes SO ROD "Maciejak"

Wniosek o wpis w KW w sądzie!

Informuję Szanownych "Maciejaków",że w dniu dzisiejszym w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowewgo w Wągrowcu złożony został wniosek o dokonanie wpisu Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak" jako użytkownika działki 511/11 w Potrzanowie.
                                         Zenon Paduch-Prezes SO ROD "Maciejak"

Informacje bieżące.

Drogi "Maciejaku"

Jest już aktualny wykaz płatności.Obejmuje on opłaty bieżące oraz zaległości.Zarząd prosi o ich terminowe uregulowanie. Wkaz dostępny będzie na tablicy ogłoszń przy Baraku. Już dostępny jest na naszej stronie w zakładce Konto Bankowe-opłaty. 
                                           Prezez Zarządu SO ROD "Maciejak" - Zenon Paduch

Kiedy zamknięcie wody ?

                     woda kran1          woda kran1
W związku z pytaniami o termin zamknięcia wody informujemy,że aktualnie trudno określić konkretną datę.Tym bardziej,że są działkowcy,którzy jeszcze spędzają weekendy na swoich działkach.Proszę śledzić prognozy pogody.Jak na razie temperatury są plusowe.Gdy tylko będzie to konieczne wodę zakręcimy.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by,niezależnie od tego czy woda jest zakręcona czy nie,każdy działkowiec już spuścił wodę ze swojej wewnętrzej instalacji wodnej i zabezpieczył ją przed skutkami mrozu.Nie ma tu większego znaczenia,kiedy zakręcona zostanie woda na głównych zaworach.W przeciwieństwie do odkręcania wody.Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem przekazujemy informacię dając Wam mozliwość sprawdzenia czy po okresie zimowym jest wszystko OK.W tym przypdku wsakazana jest obecność na swojej działce.
                                        Za Zarząd SO ROD "Maciejak" -Zenon Paduch

Płatności!

W gablotach przy baraku Zarządu są już wywieszone wykazy aktualnych opłat za en.elektryczną i wodę. Prosimy o dokonywanie wpłat w nieprzekraczalnym terminie do 15-go września br. Ponadto apelujemy do tych "Maciejaków", którzy na dzień dzisiejszy zalegają z opłatami działkowymi,za en.el. oraz wodę o ich pilne uregulowanie. Przypominam,że 31-go sierpnia mija termin dokonania pozostałej części opłaty ogrodowej.Przypominam również,że 30 września mija termin podania danych o aktualnyh  odczytach wodomierzy.
UWAGA!
Od teraz dane o odczytach wodomierzy proszę przekazywać e-mailem korzystając z zamieszczonego na naszej stronie formularza kontaktowego lub przesyłać tę informację SMS-em kol.J.Wojciechowskiemu na nr tel.501-769-326. 
Proszę nie przekazywać tego na karteczkach pozostawianych w skrzynce listowej przy baraku.Bywa bowiem tak,że kartki giną i pozostawiający karteczkę nie może dowieść,że faktycznie ją tam zostawił.Poza tym, kiedy pada deszcz, kartki tam pozostawiane zamakają, stają się nieczytelne co powoduje to problemy.

                                            Za Zarząd SO ROD "Maciejak"-Zenon Paduch

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
20 Stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Zodiak: Wodnik

Copyright © 2016 Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!