Zaloguj się!

Aktualnie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj140
Tydzień290
Miesiąc 3268
Wszystko507449

MOD_VCNT_USERONLINE


VCNT - Visitorcounter

"Świńskiej sprawy" cd.

Jak z pewnością wiecie nadal nie jest rozstzrygnięta sprawa dot. zgody na przemysłową hodowlę świń w Potrzanowie.Obecnie trudno wyrokować jaki będzie finał trwającyego w tej sprawie sporu pomiędzy inwestorem z jednej strony a członkami Stowarzyszenia Natura Potrzanowo i wspierających je mieszkańcami Potrzanowa oraz użytkownikami Rodzinnych Ogrodów Działkowych w okolicy.Obecnie w tej sprawie Burnistrz Miasta i Gminy Skoki wydał Obwieszczenie o udostępnieniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Potrzanowo. 12 września 2018r. na godz. 16:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach w sali konferencyjnej zaplanowana została publiczna dyskusja na ten temat.Zachęcam zainteresowanych "Maciejaków" do udziału w tym spotkaniu.Szczegóły poznasz klikając poniżej.
    

                                                      Zenon Paduch-Prezes Zarządu SO ROD "Maciejak"

Aktualny wykaz opłat.

 Drogi "Maciejaku" w zakładce menu Konto Bankowe-Opłaty jest nowy wykaz opłat (opł.ogrodowa, en.el. oraz woda) zaktualizowany w/g stanu na 31 lipca br. Pomimo, że termin płatności I raty opłaty ogrodowej minął 30 czerwca kilknastu działkowców uznało, że ich ten termin nie dotyczy. Zaległość ta to niemal 10 tys.zł. Mam nadzieję, że do końca sierpnia wszystkie zaległości wreszcie zostaną uregulowane. Ustawa o rodzinnych ogrodach działkowych daje narzędzia i to bardzo drastyczne, by skutecznie zobowiązania wyegzekwować. Zarząd nie chciałby jednak po nie sięgać. Proszę zrozumieć, że Zarząd, w naszym wspólnym interesie, ponosi duże koszty utrzymania Ogrodu. Apelujemy o odpowiedzialne podejście do problemu i płatności uiszczać w terminie.
"Maciejaku"- pamiętaj do 31 sierpnia ureguluj swoje zobowiązania wobec Ogrodu!

                         Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"

"Maciejakowy" Festyn Ogrodowy 2018'

U W A G A !

Przypominamy, że w  najbliższą sobotę 14 lipca zorganizowany będzie
Maciejakowy Festyn Ogrodowy.
O godz 11:00 rozpoczną się rozgrywki Plażowej Piłki Siatkowejo puchar Zarządu SO ROD „Maciejak”. 

Od godz.14:00 do 15:30 zajęcia dla najmłodszych „Maciejaków”
na Placu Zabaw.
O godz.19:00 biesiadowanie przy ognisku.Zarząd zapewnia kiełbaski natomiast wszelkiego rodzaju napoje każdy organizuje we własnym zakresie.

Od godz 20:00 do 1:00 do wspólnej zabawy przygrywać będzie nam wspaniały,ze wspaniałym repertuarem, zespół muzyczny 
SWING TIME.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do miłego spędzenia czasu.
Za Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD „Maciejak”
Zenon Paduch-Prezes

Opłaty orodowe.

W zakładce Konto Bankowe-Opłaty oraz na tablicy ogłoszeń na terenie Ogrodu znajdziesz nowy wykaz opłat w/g stanu na dzień 30.06.2018r. Prosimy i pilne regulowanie zaległości.
Zarząd SO ROD "Maciejak"

I rata opłaty ogrodowej do 30 czerwca br.

Serdecznie dziękujemy "Maciejakom" za terminowe dokonywanie wpłat. Nie wszyscy jednak dokonują ich w odpowiedniej wysokości. Zwracamy uwagę, że I rata opłaty ogrodowej to 300 zł dla działkowców niebędących członkami Stowarzyszenia Ogrodowego. Natomiast członkowie Stowarzyszenia płacą 300 zł jako I ratę opłaty ogrodowej plus 6 zł od działki składkę członkowską. Ponadto wszyscy działkowcy w terminie płatności I raty dodatkowo, zgodnie z decyzją Walnego Zebrania, płacą po 30zł od działki na dofinansowanie Stowarzyszenia Natura Potrzanowo. Zatem w terminie płatności I raty do 30 czerwca członkowie Stowarzyszenia wpłacają 336 zł od działki a pozostali 330 zł. Wszystko to w dość przejrzysty sposób opisane jest TU-Kliknij!

                                                           Za Zarząd SO ROD "Maciejak" - Zenon Paduch

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
19 Września 2018
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja,
Sydonia, Teodor, Więcemir

Do końca roku zostało 104 dni.
Zodiak: Panna

Copyright © 2018 Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!