Zaloguj się!

Aktualnie

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wczoraj117
Tydzień1040
Miesiąc 3253
Wszystko496586

MOD_VCNT_USERONLINE


VCNT - Visitorcounter

Aktualności

"Maciejakowy" Festyn Ogrodowy 2018'

W minioną sobotę na terenie naszego Ogrodu odbył się zaplanowany "Maciejakowy" Festyn.W jego ramach odbyły się rozgrywki plażowej piłki siatkowej.W godzinach popołudniowych gry i zabawy dla najmłodszych poprowadzili ciocia Ola i wujek Daniel. Wieczorem można było upiec kiełbaski przy ognisku oraz potańczyć. Pogoda nam dopisała.
Klikając w poniższą fotografię możesz obejrzeć fotograficzną relację z naszego "Maciejakowego" Festynu Ogrodowego.
      
Bardzo dziękuję Oli i Danielowi za ciekawie przeprowadzone animacje. Rodzicom oraz babciom i dziadkom naszych najmłodszych "Maciejaków" dziękuję za aktywny udział we wspólnej zabawie ze swoimi pociechami.To było bardzo miłe.
                                                 Zenon Paduch-Prezes Zarządu SO ROD "Maciejak"

 

"Maciejakowy" Festyn Ogrodowy 2018'

U W A G A !

Przypominamy, że w  najbliższą sobotę 14 lipca zorganizowany będzie
Maciejakowy Festyn Ogrodowy.
O godz 11:00 rozpoczną się rozgrywki Plażowej Piłki Siatkowejo puchar Zarządu SO ROD „Maciejak”. 

Od godz.14:00 do 15:30 zajęcia dla najmłodszych „Maciejaków”
na Placu Zabaw.
O godz.19:00 biesiadowanie przy ognisku.Zarząd zapewnia kiełbaski natomiast wszelkiego rodzaju napoje każdy organizuje we własnym zakresie.

Od godz 20:00 do 1:00 do wspólnej zabawy przygrywać będzie nam wspaniały,ze wspaniałym repertuarem, zespół muzyczny 
SWING TIME.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do miłego spędzenia czasu.
Za Zarząd Stowarzyszenia Ogrodowego ROD „Maciejak”
Zenon Paduch-Prezes

"Naprawa" boiska do siatkówki.

Na apel do młodych "Maciejaków" wyrażony w poniższym (z dni 19.bm) artykule w sobotę 30 czerwca na boisku do piłki siatkowej zgłosił się JEDEN "Maciejak"- Łukasz Szaj wraz ze swoją żoną.Taka sytuacja nie była budująca. Rozpoczęliśmy więc walkę z szalejącym na boisku perzem w trójkę.Tak,tak sam też brałem w tym udział. Po dłuższym czasie dołączyli do nas jeszcze reprezentanci działek nr 19 , 5 , 61 oraz 43. Nie daliśmy rady skończyć tej "walki" w sobotę,więc umówilismy się, że kontynuować będziemy ją w niedzielę. Tak też się stało. Poniżej album foto przedstawiający jak pracowaliśmy oraz jaki jest końcowy efekt tej pracy. Zresztą sami będziecie to mogli zobaczyć "na żywo". Dziękuję wszystkim, którzy to boisko "naprawili". Szczególnie zaś  Łukaszowi Szajowi i jego żonie. Gdybyście wy nie przyszli nic nie zostałoby zrobione. Wasze przyjście było impulsem, który zachęcił pozostałych.                                                                                                   
                                          Kliknij w foto,aby zobaczyć więcej.  
Teraz jest możliwość, wzorem poprzednich lat, zorganizować rozgrywki plażowej piłki siatkowej w dniu Festynu Ogrodowego w sobotę 14 lipca. Przy okazji informuję, że 14 lipca na godz.19-tą przygotowane będzie ognisko (Zarząd tradycyjnie zapewnia kiełbaski) a od godz.20-tej przygrywać będzie zespół muzyczny Swing Time. Serdecznie wszystkich "Maciejaków" zapraszam  do wspólnej zabawy.
                                                        Prezes Zarządu SO ROD "Maciejak"-Zenon Paduch

Pięknieje "Maciejakowy" Plac Zabaw a co z resztą?!

Z pewnością zauważyłeś,że wypiękniał nam Plac Zabaw.Odmalowane zostało jego wyposażenie.Naprawiona została piaskownica i sąsiadujące z nią ławeczki.Jest nowy pojemnik na zabawki.
 
 
Szkoda tylko,ze opiekunowie najmłodszych nie uczą swych pociech,by po zabawie zabawki wróciuły na swoje miejsce.Mamy nadzieję,że to się zmieni.Ze względów bezpieczeństwa przede wyszstkim a także ze względów estetycznych obudowana została scena.Prawda,że teraz wygląda pięknie?Za pomysł,zaangażowanie i wykonane
prace Zarząd Ogrodu serdecznie dziękuję Tomaszowi i Justynie Parysek.
 
Tragicznie wygląda nasz śmietnik i jego otoczenie.Mimo apeli i perswazji jest tak jak było. Obok pojemników na śmieci leżą umywalki,jakieś blachy itp. Odpady zielone zamiast wyrzucać najadalej jak to mozliwe leniwy,
nieodpowiedzialny "Maciejak" wyrzuca tam gdzie mu wygodniej. Zreszatą zobacz sam. Być może to TY jesteś sprawcą tego bałaganu? Nie wstyd CI ?
 
 
Mamy nadzieję,że tym razem przemówi do Ciebie treść ze spoglądającego w Twoim kierunku banera. Poważnie ją potraktuj. Walne Zebranie podjęło uchwałę w sprawie karania za niestosowanie się do ustalonych zasad wyrzucania odpadów. Zarząd Ogrodu został zobowiązany do wykonania zaleceń tej uchwały. Mamy nadzieję, że analiza nagrań z kamer monitoringu pozwoli uznać, że będzie lepiej. Jeśli jednak ustaleni zostaną "śmieciowi" terroryści to zapewniamy, że odpowiednio się z nimi rozprawimy. 
Kolejną sprawą,którą sygnalizujemy to boisko do plażowej piłki siatkowej. Za sporą kwotę przed trzema laty zostało ono utworzone w miejscu poprzedniego trawiastego boiska. Takie bowiem były oczekiwania sporej, szczególnie tej młodszej grupy "Maciejaków". Sądziliśmy, zważywszy na dość spore zainteresowanie i chętnych do gry, że nie bedzie problemu z jego utrzymaniem. Tymczasem okazuje się,że nie ma komu doprowadzić go do odpowiedniego stanu. Po okresie jesienno-zimowym na wiosnę zarosło trawą.Na złożoną ofertę usunięcia z boiska trawy nikt nie odpowiedział.
 
Zarząd Ogrodu zwraca się więc z apelem do młodych "Maciejaków".Zmobilizujcie się, zorganizujcie w ostatnią czerwcową sobotę spontaniczną akcję. "Naprawcie" to boisko by można było 14 lipca, w dniu naszego Festynu Ogrodowego, przeprowadzić wzorem lat poprzednich rozgrywki w plażowej piłce siatkowej. Proponujemy spotkanie na boisku o godz. 12:00 lub każdej innej jaką zaproponujecie. Prezes Zarzadu Stowarzyszenia Ogrodowego ROD "Maciejak"dla obecnych szykuje niespodziankę.
                                            Za Zarząd SO ROD "Maciejak" - Zenon Paduch

 

"Maciejakowy" Dzień Dziecka 2018'.

W sobotę  2 czerwca na placu zabaw powitano sporą rzeczę najmłodszych "Maciejaków".Ciekawi tego co będzie, najmłodsi ruszyli na poszukiwanie skarbów. Szczególne zainteresowanie wzbudziła obecnośc Wozu Srażackiego, Policyjnego Radiowozu a także kucyków. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwała nasza koleżanka Justyna Parysek. Przyznać trzeba,że zrobiła to wyśmienicie. Nie zabrakło i innych do pomocy w tym szczególnie Łukasz Gryka, Łukasz Szaj, Jurek  i Sławek Wojciechowski, Justyna Szczepaniak oraz Rober Krzyśka. Serdeczne i wielkie podziękowania należą się Skockim Strażakom oraz Policjantom Skockiego Posterunku. DZIĘKUJEMY! Wszystkim pozostałym za ich aktywnośc w imieniu Zarządu Stowarzyszenia a także swoim własnym także bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję też najmłodszym oraz ich rodzicom za udział w "Maciejakowym" Dniu Dziecka.  Ta impreza pokazała, że można integrować "Maciejaków" wokół tego typu imprez. Bawiły się nie tylko dzieci ale też ich rodzice. Zaskoczyła, pozytywnie oczywiście, wyjątkowo duża frekwencja. To miło. To sprawia organizatorom satysfakcję a także motywację do organizowania kolejnych tego typu imprez. Poniżej kilka fotografii. Niektóre z nich klikając możesz powiększyć.
  
  
  
  

  
 
                     Sikawki "wystartowały".Super wrażenie przy panującym upale.
    
                    Złodziejami cukierków zajął się Policjant, zasłużenie zostali ukarani:)

                                                           Za Zarząd SO ROD "Maciejak" - Zenon Paduch

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak

Copyright © 2018 Rodzinny Ogród Działkowy "Maciejak" Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!